İmplant Markaları

Klinik bünyemizde implant tedavisi; yerli ve ithal markalar olmak üzere, kalitesi ve operasyonel başarısı kanıtlanan implant markaları ile uzman diş hekimlerimiz tarafından profesyonel ve titizlikle uygulanmaktadır. İmplant tedavisi öncesinde implantı uygulayacak diş hekiminin tecrübesi, klinik ortamının teknoloji ve teknik imkanları göz önünde bulundurulmalıdır.

 

C-TECH İmplant Markası
C-TECH İmplant Markası

 

C-TECH

C-TECH implant, diş implantların tasarımında ve üretiminde 20 yılı aşan tecrübeye sahiptir. C-TECH, Avrupa tıbbi ve dişçilik ürünlerini düzenleyen en yüksek standartlarda implant üretmektedir. C-TECH diş implantları hem ürün hem de üretim süreci için en yüksek kalite standartlarına göre üretilmektedir. Dental implant sektöründe sertifika alan ilk Alman şirketlerinden biri olan C-TECH implant, bugün çok sayıda Avrupa ve uluslararası sertifikaya sahiptir.

Kliniğimizde uygulanan C-TECH implantımız yaşam boyu garantilidir.

 

NucleOSS İmplant Markası
NucleOSS İmplant Markası

NucleOSS

Türkiye’nin ilk güvenilir yerli diş implantı markası NucleOSS, 2001 yılından bu yana İzmir üretilmektedir.

NucleOSS, titiz Ar-Ge çalışmaları ve bilgilerini dünya standartlarında hassas üretim protokolü ile birleştirerek en iyi, biyouyumlu ve en doğal diş implantlarını geliştirmiştir.

Kliniğimizde uygulanan NucleOSS implantımız yaşam boyu garantilidir.

 

MEGAGEN İmplant Markası
MEGAGEN İmplant Markası

Megagen Anyridge

Megagen implant şirketi 2002 yılında, dünyanın en gelişmiş implantını üretmeyi hedefleyen tecrübeli dental cerrahlardan oluşan bir grup tarafından kurulmuştur. Grup aynı zamanda Kore’nin en büyük diş hastaneleri zincirinin de ortaklık yapısında da yer almaktadır. Şirket ürünlerini sürekli geliştirerek, özellikle zor cerrahi vakalar için çığır açan yenilikçi çözümler üretmekte ve hastalara yeni tedavi yolları sunmaktadır.

Kliniğimizde uygulanan Megagen Anyridge implantımız yaşam boyu garantilidir.

Straumann İmplant Markası
Straumann İmplant Markası

Straumann

Merkezi Basel/İsviçre’de bulunan Straumann Group; diş implantları, aletler, biyomalzemeler, CAD/CAM protezleri, dijital ekipman, yazılım ve protezlerin değiştirilmesi, restoratif, ortodontik ve koruyucu diş hekimliği uygulamalarına yönelik araştırmalar geliştirmekte, üretmekte ve tedarik etmektedir.

Kliniğimizde uygulanan Straumann implantımız yaşam boyu garantilidir.

 

Paltop İmplant Markası
Paltop İmplant Markası

Paltop

Amerikan implant markası olan Paltop Advanced Dental Solutions, 2019’un başında, Amerikalı bir dental implant şirketi olan Keystone Dental Inc. ile birleşmiştir. Birleşik kuruluş, hem premium hem de değer piyasası segmentlerinde rekabet edecek genişletilmiş bir ürün portföyü sunmaktadır.

Kliniğimizde uygulanan Paltop implantımız yaşam boyu garantilidir.

 

Detaylı Bilgi için bizi arayın: 0850 305 31 13

İmplant Fiyatları sayfamızı ziyaret etmeyi unutmayın.

Menü
1