Hakkımızda

Kent Klinik

Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği ve Merkezi

Misyonumuz

  • Ağız ve diş sağlığı konusunda hastaları bilgilendirmek ve bilinçlendirmek.
  • Hastaların ağız ve diş sağlığının devamlılığını sağlamak amacıyla periyodik kontroller hakkında bilgilendirmeler yapmak.
  • Ağız sağlığı hakkında en yeni bilgileri sunmak.
  • Yaratıcı ve dinamik bilgiye en kolay erişimi sağlamak.

Vizyonumuz

  • İleri teknoloji ve uzman kadroyu hastalarımız için ulaşılabilir kılarak, hasta memnuniyeti odaklı bütünleşik ağız ve diş sağlığı hizmeti vermek.

 

Gelişme Sürecimiz

2004 yılından bu yana Ankara Batıkent merkezde bulunan kliniğimizde alanında uzman doktorlarımız, dinamik kadromuz ve çağdaş donanımlarımızla hastalarımıza hizmet vermekteyiz.

Amacımız; hastalarımızı ağız ve diş sağlığı konusunda bilgilendirerek daha sağlıklı nesillerin yetişmesini sağlamaktır.

Çağımız teknoloji çağı ve bizler son teknolojiyi kliniğimizin her branşında kullanarak hastalarımıza hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

Ümitköy şubesi

CAD – CAM Teknolojisi

2014 yılında kliniğimize diş hekimliğinin son teknolojisi olan CAD-CAM sistemini dahil ettik ve günümüze kadar sürekli kullanımına devam ediyoruz.

Restorasyon

2015 yılında kliniğimizde restorasyon işlemi gerçekleştirdik ve hastalarımızın daha modern ve daha ferah bir alanda tedavilerini gerçekleştirmeye başladık.

dijital tomografi

3D Tomografi

2016 yılında 3D Tomografi cihazının makina parkımıza dahil olmasıyla, kemik seviyesi ve diş köklerinin detaylı incelenmesinde çok önemli bir rol edinmiş olup, hasta tedavilerini daha doğru, kalıcı ve %100 başarı ile çözmeye başladık.

Yıllar içerisinde edindiğimiz deneyimimiz ve ilerleme arzumuzla 2021 yılında Ümitköy’de ikinci şubemizi açarak ekibimizi büyüttük. Batıkent’te olduğu gibi uzman doktorlarımız, dinamik kadromuz ve çağdaş donanımlarımızla hastalarımıza aynı kalitede hizmet vermekteyiz.

Ümitköy şubesi
1