Çayyolu Diş Kliniği

Kent Klinik olarak 20 senedir uzman kadromuz ve son teknolojiye sahip dijital yöntemlerimiz ile profesyonel ve titizlikle ağız ve diş sağlığı alanında hizmet vermekteyiz.

Ankara’da bulunan Batıkent ve Ümitköy şubelerimizde, uzman doktorlarımız tarafından muayene olmanız ve diş tedavinizi pandemi koşullarına uygun tamamlayabilmeniz adına haftanın 6 günü sizlere hizmet vermekteyiz.

Dolgu, kanal, protez, implant, diş eti rahatsızlıkları, pedodonti – çocuk diş hekimliği, ortodonti, estetik diş hekimliği, çene rahatsızlıkları ve yarı uyku hali – sedasyon uygulaması alanlarında hasta memnuniyeti önceliğimiz olacak şekilde profesyonel bir şekilde hizmet vermekteyiz.

Kent Klinik bünyesinde bulunan özel protez laboratuvarımız, kliniğimiz içerisinde yer alan panoramik röntgen ve dijital tomografi görüntüleme cihazlarımız ile diş tedavi planlamanız en ince ayrıntısı ile tamamlanmaktadır.

Ankara Batıkent ve Ümitköy şubelerimizin her ikisi de ulaşım kolaylığına sahip olmakla birlikte hem Ankara’dan hem de farklı şehirlerden gelen hastalarımızı ağırlamak adına her aşamada yardımcı olmaktayız.

Kent Klinik

Çayyolu Diş Kliniği Nelere Önem Verir?

Çayyolu Diş Kliniği olarak birincil önceliğimiz, bizimle iletişim kurduğunuz andan itibaren sizi daha rahat ve konforlu hissettirerek diş tedavilerinizi %100 memnuniyetle tamamlamaktır.

Siz değerli hastalarımızın diş tedavileri için uzman diş hekimlerimiz, uzman dental asistanlarımız, güler yüzlü ekip arkadaşlarımız, son teknoloji dental cihazlarımız ve ekipmanlarımız ile 20 senedir ağız ve diş sağlığı alanında hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

Çayyolu Diş Kliniği Yol Tarifi

Çayyolu Diş Kliniği olarak diş tedavilerinizde ulaşım kolaylığını da göz önünde bulundurduk. Birçok lokasyondan Çayyolu Diş Kliniği’ne ulaşım yolları aşağıda listelenmiştir.

  • Keçiören’de bulunduğunuz konumdan metroya binerek Atatürk Kültür Merkezi metro durağında inebilirsiniz. Daha sonra Koru yönünde metroya binerek Ümitköy Metro Durağı’nda inebilirsiniz. Ümitköy metro durağından 5-7 dakikalık yürüme ile Çayyolu Diş Kliniği Kent Klinik’e ulaşmış olursunuz.
  • Keçiören’de bulunduğunuz konumdan otobüse binerek Kızılay’a gidebilirsiniz. Kızılay’dan metroya binerek Ümitköy metro durağında inebilirsiniz. Ümitköy metro durağından 5-7 dakikalık yürüme ile Çayyolu Diş Kliniği Kent Klinik’e ulaşmış olursunuz.
  • Keçiören’de bulunduğunuz konumdan otobüse binerek Kızılay’a gidebilirsiniz. Kızılay’dan Çayyolu Ümitköy dolmuşuna binerek Çayyolu Diş Kliniği Kent Klinik’e ulaşmış olursunuz.
  • Keçiören’de bulunduğunuz konumdan Sıhhıye dolmuşuna binerek Sıhhıye’ye ulaşabilirsiniz. Sıhhıye’den Çayyolu Ümitköy dolmuşuna binerek Çayyolu Diş Kliniği Kent Klinik’e ulaşmış olursunuz.

Çayyolu Diş Kliniği, Bir Gülüş Mesafede

1